Zapytanie ofertowe nr 1A/2018 z dn. 24.07.2018r.

25 lipca 2018

Firma ART-MOTOR zaprasza do złożenia oferty na Budowę stoiska targowego w ramach targów AUTOMECHANIKA 2018, we Frankfurcie.
Zapytanie ofertowe nr 1A/2018 i załącznik nr 1 do zapytania ofertowego Formularz ofertowy znajdują się poniżej:

Zapytanie ofertowe 1/4

Zapytanie ofertowe Stoisko FrankfurtnM 001

Zapytanie ofertowe 2/4

Zapytanie ofertowe Stoisko FrankfurtnM 001

Zapytanie ofertowe 3/4

Zapytanie ofertowe Stoisko FrankfurtnM 001

Zapytanie ofertowe 4/4

Zapytanie ofertowe Stoisko FrankfurtnM 001

Formularz ofertowy

Zapytanie ofertowe Stoisko FrankfurtnM 001

Aktualizacja 04.12.2018

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

W nawiązaniu do przeprowadzonego postępowania ofertowego dotyczącego budowy stoiska targowego zgodnie z zapytaniem ofertowym nr 1A/2018 z dnia 24.07.2018 r. w związku z realizacją projektu pn. „Promocja firmy ART-MOTOR poprzez udział w targach międzynarodowych „AUTOMECHANIKA” Frankfurt, Niemcy 2018” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Osi Priorytetowej I. Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.4 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa, firma ART-MOTOR LESZCZYŃSCY RUTKOWSCY SPÓŁKA JAWNA dokonała wyboru dostawcy:

AA STUDIO KOMBIKO BIS SP. Z O.O.
ul. Ogrodowa 10
62-064 Plewiska

Nowi członkowie KOM

16 sierpnia 2017

Art-Motor, Decco i ADMT – oto nowi członkowie Klastra Obróbki Metali. Decyzję o ich przyjęciu podjął zarząd podczas comiesięcznego posiedzenia.

Art-Motor jest firmą rodzinną, mającą siedzibę w Solniczkach koło Białegostoku. Istnieje od 1983 roku. Prowadzi działalność produkcyjną, handlową oraz usługową, która obejmuje w szczególności: produkcję części motoryzacyjnych, handel częściami zamiennymi, eksport i import części zamiennych, a także prowadzenie usług obróbki metali oraz z tworzyw sztucznych.Działając na rynku motoryzacyjnym, Art-Motor jest dostawcą dla firm w Polsce i Europie: we Włoszech, Niemczech, na Węgrzech, Białorusi, w Rumunii, Bułgarii, Turcji, Grecji, Serbii czy Austrii.

Obecnie największym atutem spółki jest stabilność i gwarancja wieloletniej współpracy z kontrahentami, profesjonalizm zawodowy, nowoczesne zaplecze techniczne i technologiczne. Jej działania koncentrują się na rozszerzaniu i usprawnianiu produkcji części zamiennych oraz ciągłej modernizacji.Od 2009 roku Art-Motor posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001-2008.

Decco ma główną siedzibę w Warszawie, w Suwałkach zaś prowadzi centrum logistyczne. Od ponad dekady dostarcza profile okienne, które cieszą się uznaniem producentów stolarki i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi – mieszkańców niemal całej Europy. Profesjonalny zespół, nowoczesne maszyny i urządzenia, wytrwałe prace badawcze i drobiazgowa kontrola jakości sprawiają, że profile PCV są najlepszymi ambasadorami firmy Decco.

Firma stawia na rozwój i inwestycje. Skuteczność jej działań doceniła kapituła konkursu „Gazele Biznesu 2014”, przyznając I miejsce i nagrodę główną.

Z kolei ADMT z siedzibą w Boguszach nieopodal Sokółki, specjalizuje się m.in. w produkcji nawet najbardziej wymagających konstrukcji stalowych, takich jak np. kopuły, estakady, konstrukcje o nieregularnych kształtach i formach). Zakład produkcyjny przygotowany jest do wykonania zabezpieczenia antykorozyjnego poprzez piaskowanie do stopnia Sa2 oraz nakładania wielowarstwowych powłok ochronnych. Spółka wykonuje również powłoki przeciwpożarowe (flame-cantrol, flame-stall). Wykonane przez firmę inwestycje wykorzystywane są jako: centra logistyczne, budynki magazynowe, produkcyjne, biurowe, mieszkalne, hale sportowe, obiekty rolnicze.

ADMT to także generalny wykonawca – inwestorom oferuje kompleksową obsługę od momentu powstania koncepcji, przez opracowania projektowe, wykonanie robot budowlanych, po prace wykończeniowe. Koordynując wszelkie prace przez cały czas trwania inwestycji, firma zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług w zakresie: wykonania projektu, prac ziemnych i fundamentowych, budowlanych i montażowych, posadzek, instalacji wod.-kan., gazowych i c.o., systemów wentylacji i klimatyzacji, instalacji elektrycznych, instalacji telekomunikacyjnych, wyposażenia obiektów, zagospodarowania terenu.

Firma ADMT zajmuje się również budową nowoczesnych i w pełni zmechanizowanych budynków inwentarskich, a także innych inwestycji dedykowanych na potrzeby sektora rolniczego.

Źródło: http://metalklaster.pl/pl/aktualnosci/124/nowi-czlonkowie-kom/